• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/
  • https://plus.google.com/https://www.google.com.tr//posts
  • https://twitter.com/
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Eğitmenler veya iş adamları için tasarlanmış bir yazılımdır.

Wondershare Quizcreator, karmaşık sınavlar ve anketler gerçekleştirmesi gereken eğitimciler, eğitmenler veya iş adamları için tasarlanmış bir yazılımdır. 

Diğer bir önemli Quizcreator'ın avantajı, kurulduktan sonra çalıştırılabilecek olan basitleştirilmiş düzeniyle ilgilidir; öngörülebilir düzen ve fonksiyonlar sayesinde. Ek olarak, kurulum ilk denemede düzgün çalışması için gerekli sürücüleri içeren otomatik bir prosedürdür. 

Sınav yapımı kolay bir iştir, sadece sorguları istenen sıraya dahil etmek için gereklidir; ve kısa bir makale sorarak serbest bir cevap için basit bir boolean soru (doğru / yanlış) olarak tanımlanabilirler. Dahası, sınav görevlisini kolaylaştıran, yüzde olarak verilen cevapları almayı sağlar.

Yayınlama seçenekleri, QuizCreator Online'da yayınlanan yayından başlayarak en yaygın senaryoları; Bu, yeni başlayanlar için önerilen bir seçenektir, işlerini yayınlamak için bir web sitesi gerektirmez. İş adamları, sınavı Flash formatında kendi web sunucularına yükleyebilir. İleri düzeydeki kullanıcılar, sınavı LMS için bir SCORM paketi olarak dışa aktarabilir. Diğer seçenekler, CD dağıtımı için bağımsız bir otomatik çalıştırma dosyası oluşturmanıza izin verir ve son olarak proje, kağıt tabanlı testler için MS-Word / Excel'e aktarılabilir. 

Sonuç olarak, kolay bir şekilde sınavlar ve anketler oluşturmak için Wondershare Quizcreator'ı sağlam bir platform olarak öneriyoruz. Basitliği, dakikalar içinde profesyonel testler oluşturma tecrübesi olmayan kullanıcıların bile kullanmasını sağlar. 


46 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.70065.7234
Euro6.31536.3406
Hava Durumu
Anlık
Yarın
28° 30° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret199087