• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/
  • https://twitter.com/

Eğitmenler veya iş adamları için tasarlanmış bir yazılımdır.

Wondershare Quizcreator, karmaşık sınavlar ve anketler gerçekleştirmesi gereken eğitimciler, eğitmenler veya iş adamları için tasarlanmış bir yazılımdır. 

Diğer bir önemli Quizcreator'ın avantajı, kurulduktan sonra çalıştırılabilecek olan basitleştirilmiş düzeniyle ilgilidir; öngörülebilir düzen ve fonksiyonlar sayesinde. Ek olarak, kurulum ilk denemede düzgün çalışması için gerekli sürücüleri içeren otomatik bir prosedürdür. 

Sınav yapımı kolay bir iştir, sadece sorguları istenen sıraya dahil etmek için gereklidir; ve kısa bir makale sorarak serbest bir cevap için basit bir boolean soru (doğru / yanlış) olarak tanımlanabilirler. Dahası, sınav görevlisini kolaylaştıran, yüzde olarak verilen cevapları almayı sağlar.

Yayınlama seçenekleri, QuizCreator Online'da yayınlanan yayından başlayarak en yaygın senaryoları; Bu, yeni başlayanlar için önerilen bir seçenektir, işlerini yayınlamak için bir web sitesi gerektirmez. İş adamları, sınavı Flash formatında kendi web sunucularına yükleyebilir. İleri düzeydeki kullanıcılar, sınavı LMS için bir SCORM paketi olarak dışa aktarabilir. Diğer seçenekler, CD dağıtımı için bağımsız bir otomatik çalıştırma dosyası oluşturmanıza izin verir ve son olarak proje, kağıt tabanlı testler için MS-Word / Excel'e aktarılabilir. 

Sonuç olarak, kolay bir şekilde sınavlar ve anketler oluşturmak için Wondershare Quizcreator'ı sağlam bir platform olarak öneriyoruz. Basitliği, dakikalar içinde profesyonel testler oluşturma tecrübesi olmayan kullanıcıların bile kullanmasını sağlar. 


141 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ANKET
SİTE İÇERİĞİMİZE KATKI SUNMAK İSTERMİSİNİZ? (EVETSE LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.)
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar6.15506.1797
Euro6.72966.7566
HAVA DURUMU
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret291487